רעיונות למתנות לאוהבי ספורט

רעיונות למתנות לאוהבי ספורט

אנחנו אוהבים לקבל ולתת מתנות לאנשים שאנו אוהבים. יש המון הזדמנויות לכך: יומי הולדת, חגים, מסיבות וגם סתם בלי סיבה. לכל אחד יש תחומי עניין שונים וכל אחד אוהב דברים אחרים. 

אנשים שאוהבים ספורט מתחלקים שתי קבוצות: אלה שאוהבים פעילויות ספורטיביות, כמו זומבה, פילאטיס, אופניים, ריצה ועוד. ואלה שאובהים משחקים, כמו כדורגל, כדורסל וכדומה.

בבחירת מתנה אתם חייבים לדעת איזה ספורט הם אוהבים. תחשבו על התקציב שאתם מעוניינים להשקיע במתנה. אפשר למצוא מתנות מ-50 שקל ועד אלפים.

רעיונות למתנות:

  • נעלי ספורט מקצועיות – נעלי ספורט לריצה או נעליים ייעודיות למשל נעלי בלט, ריקוד. הם המוצר הכי חשוב, לא ניתן להתאמן בלדהם.
  • מגבת מקררת – מגבת מיוחדת שמשרה קרירות נעימה בזמן הניגוב. ישנם גם סרטי זעה עם אותו רעיון.
  • מחזיק לסמארטפון – קיימים מחזיקים מיוחדים ליד המאפשרים ריצה וכל פעילות גופנית ללא הפרעה. קיימים גם מחזיקים מאוד חזקים לאופניים שגם שומרים על הסמארטפון באת נפילות.
  • מוצרי לאופניים – מחזיקי בקבוקים המאפשרים הרכבת בקבוק על מרכב של האופניים, קיים מבחר ענק של קסדות מגניבות וצבעוניות, בגדי רכיבה מיוחדים וכפפות. כל פריט שימושי שיכול לשמש מקבל המתנה.
  • שעוני וצמידי ספורט – שעונים וצמידים דבר לא פחות חשוב בפעילות בספורטיבית. בעזרתם אפשר לבצע מדידות הגוף כגון: מד דופק, צעדים, כמות הקלוריות ששרפתם, מרחק שעברתם וכו.
  • מנוי למשחקים – רכישת מנוי למשחקי כדורסל או כדורגל יכולה להיות גם מתנה מושלמת שאוהבים את זה.

 

וכמובן תמיד אפשר לרכוש גיפט כארד לחנויות ספורט ואביזרים, אל מנת שאהוביכם יוכל לרכוש בפריט שהוא צריך במאמת, ולא סתם אשב בארון ללא שימוש.

שינוי גודל גופנים