gaming

BestGamez Channel Trailer Fall guys ultimate knockout, Hyper Scape, Apex Legends, Titanfall 2

זה רשמי בשבת: הניצחון של פול פול על חורחה מסווידאל באירוע המרכזי של UFC 239 הוא רשמי. סבב פתיחה בחודש מאי (סרטון של Askren נגד MasVidal בסולם למעלה).

הנוק אולטימטיבי מופק על ידי אולפן עצמאי Mediatonic ופורסם על ידי Devolver Digital ופותח בשותפות עם UFC, אליפות הלחימה האולטימטיבית והסוכנות האמריקאית למניעת סמים.

ארבעת האמנים שחולצו מסיבובי הקרב יתחרו בקרב משולש על תואר האמן הטוב בעולם. מדיטוניק גם יפתור את כל הבעיות עם מרובי המשחק שהם יפתרו, חיוביים או שליליים, בדרכם שלהם.

שניים מכוכבי האיגרוף הטובים בעולם יחזרו לעולם בבכורה של אלופי העולם באגרוף, אריסלנדי ברטו וכריס אסטראדה. הם כוללים את אלוף העולם לשעבר בן ד’ארנו, דייוויד היי ודני גרסיה, וכן שלל שמות מובילים אחרים.

TKO מנצחת בסיבוב הרביעי להיות האלופה החדשה במשקל וולט

הקרב ייערך מול בית מלא בזירת MGM גרנד גרדן בלאס וגאס, נבאדה. ניצחון TKO על אלוף העולם לשעבר ואלוף העולם לשעבר פעמיים אריסלנדי ברטו לזכות בתואר השני שלו מזה שלוש שנים ולהפוך לאלוף החדש. הקרב נשלט מההתחלה, מכיוון שהוא ניצח את יריבו בסיבוב הרביעי בפער גדול עם 248: 3.

הוא אחד הלוחמים הפופולריים ביותר בעולם אך הוא עדיין בחיתוליו צריך להמשיך ולהפשיט את סוגי המטרות האלה. יש רבים שמתחילים במהירות ב- UFC רק כדי לשרוף שוב, וזה רק האחרון בשורה ארוכה של גמרים נהדרים של אלוף העולם לשעבר.

אסקרן הפסיד לג’ורדן בורוז בחודש מאי ללא תבוסה, אך הוותיק התאמן איתו בקיץ הקודם. את המשחק השני הוא הפסיד עם שאקל בשווי ארבע ואת המשחק השלישי עם אחיזת חנק חשופה.

אסקרן הצליח להתאושש ולהבטיח אחיזת חנק לבולדוגים

אך תוצאת המאבק הייתה שנויה במחלוקת מכיוון שתומאס מחה על ההפרעה ברגע שהוא שחרר את החנק. נראה כי לולר גרם לשופט הרב דין להפסיק את הקרב, ותחרות הוחלט לאחר שסנטוס לא הצליח להמשיך. לאחר זריקה של דומיניק רייס, פרוחצ’קה הניח מרפק מסתובב לרגלי יריבו, נחת בראש סנטרו וסיים את הקרב.

אסקרן אמור כעת להתמודד מול אישיות היוטיוב ג’ייק פול ובנו של פול, ריאן פול, במשחק אגרוף ב -17 באפריל 2021.

המתאגרף האמריקאי בן אסקרן

שמתחרה במעמד משקל השייט, הוא בדיוק כמפורט בוויקי שלו. הוא היה משקל כבד מוביל בראשיתו והתמודד באוקטגון UFC 24 פעמים. הריצה הטובה ביותר שלו הגיעה ב -2011 וב -2012, אז זכה בארבע התקפות רצופות, כולל ניצחון החלטה פה אחד על כריס וידמן ב- UFC ב -17 בספטמבר. למרות שזכייה בתואר תמיד הייתה חמקמקה, לוחם ההיסטוריה יכול היה להטביע את חותמו.

הוא מחזיק בשיא הניקוד העונה של NCAA וידוע בסגנון ההיאבקות הלא שגרתי ובסגנון הלא שגרתי, כמו גם ביכולתו להצמיד. הקרב האחרון שלו היה נגד כריס וידמן, לשעבר אלוף משקל כבד ב- UFC ואלוף העולם הנוכחי ב- UFC. ההחלטה התקבלה לאחר שנבחנה בקפידה זריקת תואר, אך הכל הסתיים והוא השיג את מטרתו הסופית, מאבק על תואר UFC נגד הזוכה בתחרות במשקל כבד UFC.

Fall Guys: Ultimate Knockout download PC Full game

הוא משחק Battle Royale שפותח על ידי Mediatonic ופורסם על ידי Devolver Digital. ה- PFL, בו מתגוררים גברים ונשים כאחד, הוא ארגון אומנויות הלחימה המעורב הראשון שהציג את הספורט בעונה רגילה, בפלייאוף ובפורמט האליפות. זה נמצא רק בעבודות בסין, אך יהיה זמין בצפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן, דרום קוריאה ודרום אפריקה. תוכלו לראות שת המשחקים בלייב בערוץ יואיוב BestGamez

סטרוב זכה במשחק ה- MMA המקצועני הראשון שלו מול לוחם האוקטן הקשוח והגבוה להפליא שעושה לעצמו שם בעולם אומנויות הלחימה המעורבות

לאחר שהעלה את הלהבות ברשתות החברתיות במשך זמן מה, הוכרז כי פול ייקח את היכל הפאמר לשעבר של ה- WWE ואלוף המשקל הכבד לשעבר, דן אסקרן. הוא לקח את כס המלוכה מבן דודו והיה מאייר לספר קומיקס עצמאי לפני שעבד בשוגון המקומי. בשנת 2008 הוא ניצח את דן הורנבוקל ושלט בו בשלושת הסיבובים כשהיאבקות מעולה הפכה לזוכה הנשית הראשונה במבצע ההיאבקות העולמי (WWE).

שינוי גודל גופנים